Kontakta oss

Kundservice

Personlig service vardagar kl 9–15

Jaktjournalen
Telnr: 08 128 326 60
kundservice@jaktjournalen.se

Fiskejournalen
Telnr: 08 1283 26 90
kundservice@fiskejournalen.se

Jaktmarker & Fiskevatten
Telnr: 08 1283 26 30
kundservice@jof.se

Allt Om Flugfiske
Telnr: 08 1283 26 80
kundservice@alltomflugfiske.se


Marknad

Kristina Karlsson
Telnr: 0302-323 53
Kristina.Karlsson@jaktochfiskejournalen.se


Jaktjournalen

Redaktion
Daniel Sanchez, Chefredaktör
+4670 453 94 82
daniel.sanchez@jaktjournalen.se

Per Jonson, Redaktör
+4630 03 06 24
per.jonson@jaktjournalen.se

Mikael Moilanen, Nyhetsredaktör
+4670 744 18 21
mikael.moilanen@jaktjournalen.se

Annons
Försäljning av annonser sker via Lime AB.
Klicka här för att läsa mer.


Jaktmarker & Fiskevatten

Redaktion
Sture Markström, Chefredaktör
+4681 283 26 63
sture.markstrom@jof.se

Annons
Stefan Jonsson, Säljare
+46651 150 62, +4670 311 37 58
stefan.jonsson@jof.se

Emelie Hansson, Annonskoordinator
+46651 69 90 02
emelie.hansson@svenskamedia.se


Fiskejournalen

Redaktion
Anders Holm, Chefredaktör
+4673 826 06 14
anders.holm@fiskejournalen.se

Mathias Arnham, Webbredaktör
+4670 471 38 55‬
mathias.arnham@fiskejournalen.se

Annons
Jesper Larsson, Säljare
+4673 047 31 78‬
jesper.larsson@fiskejournalen.se

Håkan Otterberg, Annonschef
+4670 631 95 75‬
jesper.larsson@fiskejournalen.se

Karin Bergström, Annonskoordinator
+46651 76 04 04
karin.bergstrom@svenskamedia.se


Allt Om Flugfiske

Redaktion
redaktion@alltomflugfiske.se

Annons
Jesper Larsson, Säljare
+4673 047 31 78‬
jesper.larsson@fiskejournalen.se

Karin Bergström, Annonskoordinator
+46651 76 04 04
karin.bergstrom@svenskamedia.se