Kontakta oss

Kundservice

Personlig service vardagar kl 9–15

Jaktjournalen
Telnr: 08 128 326 60
kundservice@jaktjournalen.se

Fiskejournalen
Telnr: 08 1283 26 90
kundservice@fiskejournalen.se

Jaktmarker & Fiskevatten
Telnr: 08 1283 26 30
kundservice@jof.se

Allt Om Flugfiske
Telnr: 08 1283 26 80
kundservice@alltomflugfiske.se


Marknad

Kristina Karlsson
Telnr: 0302-323 53
Kristina.Karlsson@jaktochfiskejournalen.se


Jaktjournalen

Redaktion
Kalle Stolt, Chefredaktör
+4672 401 05 29
kalle.stolt@jaktjournalen.se

Josefine Julén, Ansvarig utgivare/Redaktör
+4672 092 77 34
josefine.julen@jaktochfiskejournalen.se

Mikael Moilanen, Nyhetsredaktör
+4670 744 18 21
mikael.moilanen@jaktjournalen.se

Annons
Försäljning av annonser sker via Lime AB.
Klicka här för att läsa mer.


Jaktmarker & Fiskevatten

Redaktion
Per Jonson, Chefredaktör
+4630 03 06 24
per.jonson@jaktjournalen.se


Fiskejournalen

Redaktion
Anders Holm, Chefredaktör
+4673 826 06 14
anders.holm@fiskejournalen.se


Allt Om Flugfiske

Redaktion
redaktion@alltomflugfiske.se